Czy chcesz zbudować nową usługę biznesową lub całkowicie odrębne przedsięwzięcie? Chcielibyśmy porozmawiać o sposobach współpracy. Dajemy doświadczenie z projektowaniem, programowaniem, analizą danych, prototypowaniem, testowaniem użytkowników i budowaniem rozwiązań wspierających działalność biznesową w różnych branżach w celu tworzenia najlepszych rozwiązań.

Połącz swoją przewagę konkurencyjną i doświadczenie branżowe z naszą szybkością, zwinnością i niekonwencjonalnymi pomysłami, aby tworzyć rozwiązania techniczne i modele biznesowe, które wyposażą Twoją firmę na przyszłość.

Bardzo często istnieją na rynku rozwiązania, które realizują cele oraz spełniają wymagania, jednak co zrobić, gdy są niedopasowane lub utrudniające pracę, zamiast ją poprawiać?

W takim przypadku oferujemy usługę tworzenia zaawansowanych systemów informatycznych oraz możliwość integracji istniejących systemów. Rozwiązania budujemy przy użyciu frameworków pozwalających nam na efektywne tworzenie zaawansowanych i funkcjonalnych rozwiązań zgodne z oczekiwaniami Klientów.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat współpracy

Marcin Kazimierczak

CEO/właściciel

+48 691 185 369

m.kazimierczak@make-soft.pl

Skontaktuj się w celu uzyskania szczegółowej oferty. Zadzwoń lub napisz