fbpx

Uzyskanie i zrozumienie informacji z systemów transakcyjnych stanowi rdzeń rozwiązań analitycznych. Rozpoznanie, identyfikacja źródeł danych, zarządzanie ich jakością oraz ich przekształcenie do modelu analitycznego pozwala na dostarczenie właściwych informacji odpowiednim osobom we właściwym czasie.

Przepływy danych

Wraz ze wzrostem złożoności procesów biznesowych i zarządzania rosnącymi wolumenami danych firmy poszukują skuteczniejszych sposobów rozwiązywania kluczowych problemów biznesowych.

Zapewnienie decydentom w organizacji właściwych informacji we właściwym czasie, w formacie, który pomaga szybko podejmować decyzje, ma kluczowe znaczenie dla sukcesu organizacji.

Nasze doświadczenie w dziedzinie Business Intelligence (BI) pomaga klientom wykorzystać i wdrożyć sprawdzone metody, a także przyjąć bardziej holistyczne podejście do zarządzania danymi oraz optymalizacji procesów biznesowych.

Oferujemy kompleksowe usługi Business Intelligence, które pomagają klientom wykorzystać dane i usprawnić proces decyzyjny w przedsiębiorstwie.

Usługi integracji danych

Integracja danych

Usługi integracji danych pozwalają ujednolicać rozproszone źródła danych, aby pomóc organizacji zarządzać wiedzą i podejmować decyzje, aby zwiększyć przychody i zyski.
Nasz zespół pomaga klientom przekształcać funkcjonalne silosy danych i modele w ujednoliconą bazę wiedzy przy jednoczesnym definiowaniu reguł biznesowych i logiki transformacji danych .

Usługi hurtowni danych

Usługi hurtowni danych

Hurtownia danych jest centralnym repozytorium informacji, które zostały przygotowane w celu zapewnienia jednej wersji prawdy dla rozwiązań analitycznych. Nasi specjaliści w dziedzinie hurtowni danych zapewnią wsparcie procesów biznesowych w hurtowni danych.

Analityka danych i raportowanie

Zaawansowana analityka danych

Koncentrujemy się na pomaganiu klientom w wdrażaniu wszechstronnych kompleksowych rozwiązań analitycznych, które maksymalizują wyniki i cele biznesowe. Wdrażamy zaawansowane technologie i usługi, dzięki którym dokonywać można oceny i optymalizacji wydajności biznesowej.

Usługi w zakresie Business Intelligence

KONSULTACJA STRATEGII DOTYCZĄCEJ BUSINESS INTELLIGENCE

Oferujemy spersonalizowane analizy, które spełniają specyficzne potrzeby klientów w zakresie BI.

Pomagamy klientom zidentyfikować i ustalić priorytety celów biznesowych, a następnie opracować szczegółowe strategie BI i technologiczne, aby zaktualizować te cele w sposób terminowy i oszczędny.

ARCHITEKTURA I PROJEKTOWANIE BUSINESS INTELLIGENCE

Nasze architektoniczne i projektowe usługi obejmują zakres od mapowania logicznej i fizycznej architektury danych i integracji do zarządzania modelowaniem wymiarowym, modelowaniem fizycznym, projektowaniem ETL, kostkami OLAP i projektowaniem raportów / kokpitów.

Zapewniamy, że ogólna platforma BI spełnia wymagania biznesowe i techniczne klienta, wykorzystując najlepszą opcję modelowania OLAP na podstawie schematu gwiaździstego lub płatka śniegu.

REALIZACJA ROZWOJU BIZNESOWEGO

Oferujemy usługi wdrażania BI, które obejmują zarządzanie danymi, raportowanie i analizy.

Testowanie systemu i użytkownika w projekcie BI jest często skomplikowane i czasochłonne, biorąc pod uwagę złożoność procesu uzgadniania danych, definicji danych i dokładności raportów. Wiemy jak sprawić, że procesy są wykonywane tak wydajnie, jak to tylko możliwe.

WSPARCIE I UTRZYMANIE ROZWIĄZAŃ BUSINESS INTELLIGENCE

W celu zapewnienia zdrowej ciągłości przy zwiększonej akceptacji użytkowników i stałej stabilności platformy oferujemy usługi wsparcia i konserwacji.

Po zakończeniu wdrożenia BI wykonujemy kontrolowany proces przekazywania do wewnętrznego zespołu IT klienta i w razie potrzeby angażujemy się w wsparcie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Administratorem danych jest make-SOFT Marcin Kazimierczak z siedzibą w Gorzowie Wlkp.
Przesyłając zapytanie administrator danych przetwarzać będzie je w celu przygotowania i udzielenia odpowiedzi oraz marketingu bezpośredniego świadczonych przez siebie usług.
Przesyłając zapytanie wyrażam zgodę na używanie przez make-SOFT automatycznych urządzeń wywołujących w rozumieniu art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne.  Zgoda jest dobrowolna i może zostać odwołana w każdym czasie.