fbpx

Doradztwo IT

Mamy pełną świadomość, iż cyfrowa transformacja biznesu to wyzwanie obecnych oraz najbliższych lat. Podmiotom, które już funkcjonują na rynku pomagamy zarówno w opracowaniu strategii cyfrowego rozwoju, ale również w jego implementacji. Pomagamy także w zakresie wdrażania rozwiązań organizacyjnych w oparciu o architekturę korporacyjną oraz systemy zarządzania, co sprawia że prowadzona działalność staje się uporządkowana.

Czasami zewnętrzna, ekspercka perspektywa może wzmocnić sukces firmy lub projektu. Posiadamy zarówno doświadczenie, jak i doświadczenie w świecie rzeczywistym, aby zapewnić doradztwo w zakresie rozwoju, które rozwiązuje Twój techniczny problem i szybko skieruje Cię w na osiągnięcie twoich celów.

Nasze usługi w zakresie doradztwa IT

Strategia rozwoju systemu zarządzania

Strategia rozwoju systemu zarządzania

Zapewniamy przeprowadzenie audytu organizacji, opracowanie strategii i mapy drogowej, projektu architektury, doświadczeń użytkownika (UX – User Experience), przepływu procesów oraz integracji usług i danych.

Doradzamy również w zakresie wdrożenia systemu zarządzania: wiedzą (Management Information System), bezpieczeństwem informacji / ochroną danych osobowych, ryzykiem w organizacji.
Świadczymy ponadto usługi kontrolne poprzez przeprowadzanie audytu bezpieczeństwa, co pozwala na wykrycie oraz poprawę obszarów niezgodnych z przyjętymi regulacjami prawnymi oraz wewnętrznymi.


Cyfrowe innowacje

Cyfrowe innowacje

Transformacja cyfrowa to wykorzystanie zaawansowanych rozwiązań IT oraz zarządzanie wiedzą oraz procesami. Jeśli zamierzasz zintegrować swój sklep internetowy z usługami Email Marketing Automation, monitoringiem serwisów społecznościowych, systemami CRM/ERP, usługę jednokrotnego logowania (Single Sign-On), wdrożenia rozwiązań do zarządzania projektami, korporacyjny system intranetowy, w szczególności przy wykorzystaniu rozwiązań Open Source – jesteśmy do twojej dyspozycji.

Pomożemy ci na podstawie opracowanych wymagań wybrać właściwe rozwiązanie, które w pozwoli ci w innowacyjny sposób zarządzać organizacją. Możemy również pełnić rolę konsultanta, który wesprze Ciebie w procesie wdrożenia systemów, m.in. specyfikacji wymagań, ocenie rozwiązań, koordynowaniu testów, harmonizacji oraz migracji danych.


Zarządzanie projektami

Zarządzanie projektem

Koordynujemy wdrożenia rozwiązań informatycznych w organizacji, bazując na swoich doświadczeniach w zakresie realizacji przedsięwzięć informatycznych. Dzięki temu możesz mieć pewność osiągnięcia sukcesu i minimalizacji ryzyk związanych z realizacją projektów IT.


Zarządzanie danymi / Data Governance

Zarządzanie danymi / Data Governance

Nowoczesne zarządzanie organizację wymaga zapewnienia przetwarzania danych, które często są gromadzone w różnych systemach teleinformatycznych. Aby uniknąć silosowości, dane oraz usługi należy ze sobą integrować, zautomatyzować procesy wymiany oraz zapewnić wysoką jakość danych, a w efekcie zwiększyć monitoring, efektywność procesów oraz zyski przedsiębiorstwa.

Zarządzanie interoperacyjnością zbiorów danych, harmonizacją oraz jakością danych, ich wykorzystanie w analizie biznesowej, aby mierzyć, kontrolować i nadzorować oraz określić ich efektywność powinno stać się kluczowym obszarem zarządzania.


Dokumenty powiązane

Ogólne warunki świadczenia usług doradztwa i audytu (OWU) – pobierz OWU (w formacie PDF)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Administratorem danych jest make-SOFT Marcin Kazimierczak z siedzibą w Gorzowie Wlkp.
Przesyłając zapytanie administrator danych przetwarzać będzie je w celu przygotowania i udzielenia odpowiedzi oraz marketingu bezpośredniego świadczonych przez siebie usług.
Przesyłając zapytanie wyrażam zgodę na używanie przez make-SOFT automatycznych urządzeń wywołujących w rozumieniu art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne.  Zgoda jest dobrowolna i może zostać odwołana w każdym czasie.